Kai Laars
Loomaarst

Tallinna Loomakliiniku peaarst Kai Laars on spetsialiseerunud lemmikloomade hammaste ja suuõõne probleemide ravile. Ta lõpetas Eesti Maaülikooli veterinaarmeditsiini eriala 2006. aastal
cum laude. Ta on EVDS (Eurpean Veterinary Dental Society) liige, läbinud suuõõne ja hambaravi alaseid koolitusi üle Euroopa ning samuti osalenud 2009ndast aastast alates iga-aastastel rahvusvahelistel hambaravi alastel konverentsidel. Lisaks sellele tegeleb ta ka kõigi üldiste tervisemuredega.


Stefani Sabrodin
 
Loomaarst

Stefani Sabrodin lõpetas Eesti Maaülikooli veterinaarmeditsiini eriala 2019. aastal. Ta on spetsialiseerunud lemmikloomade hammaste ja suuõõne probleemide ravile. Lisaks sellele tegeleb ta ka kõigi üldiste terviseprobleemidega. Vabal ajal meeldib Stefanile tegeleda ratsaspordiga.Ingrid Hang

Loomaarst

Ingrid Hang lõpetas Eesti Maaülikooli veterinaarmeditsiini eriala 2006 aastal. Aastatel 2007-2015 oli Ingrid Hang hõivatud Helsinki Ülikooli veterinaarteaduste doktoriõpingutega, väikeloomade gastroenteroloogia alal. Siit pärineb ka Ingridi süvendatud huvi ja pühendumus sisehaiguste, gastroenteroloogia, endoskoopia ja kujutava diagnostika alal.
Lisaks kuulub Ingrid Euroopa väikeloomaarstidest gastroenteroloogide ühendusse (European Society Comparative Gastroenterology) ning lektorina annab edasi uusimaid teadmisi väikeloomade gastroenteroloogiast Eesti Maaülikooli veterinaarmeditsiini üliõpilastele.
Vabal ajal meeldib Ingridile reisida ning restaureerida mööblit.


Marleen Emilie Vilderson
Loomaarst 

Marleen Emilie Vilderson lõpetas Eesti Maaülikooli veterinaarmeditsiini eriala 2020. aastal Vabal ajal meeldib talle tegeleda koeraspordiga ja ratsutada.


Eliis-Helen Elmi

Veterinaarassistent

Eliis-Helen on lõpetanud Järvamaa Kutsehariduskeskuses loomaarsti abilise eriala. Vabal ajal meeldib talle reisida ja liikuda looduses.


Marje Plado 
Veterinaarassistent

Marje on väga pika kogemusega veterinaarassistent, ta on sellel erialal töötanud alates 2000. aastast. Algselt on ta õppinud loomakasvatust ning jõudnud töötada muuhugas Tallinna Loomaaias kiskjate osakonnas hooldajana. Loomadega töötamine on tema kutsumus, eriti südamelähedased on talle koerad ja hobused.

Eva Orav
 
Veterinaarassistent

Eva on lõpetanud Järvamaa Kutsehariduskeskuses loomaarsti abilise eriala. Ta saab hästi läbi nii koerte, kasside kui ka väikeste närilistega. Vabal ajal meeldib Evale tegeleda koeraspordiga ja matkata vabas looduses.


Jaana Tsernikova 
Veterinaarassistent  

Jaana õpib meil töötamise kõrvalt veterinaarmeditsiini Eesti Maaülikooli VI kursusel.


Sandra Vene 
Veterinaarassistent  

Sandra on lõpetanud Järvamaa Kutsehariduskeskuses loomaarsti abilise eriala.